netris NETRIS

Nieruchomości na sprzedaż

image

Myślisz o zakupie nowego domu lub mieszkania w Poznaniu? Jeżeli tak, powinieneś pospieszyć się z podjęciem decyzji. Analizy i posumowania wskazują bowiem jednoznacznie, że teraz jest dobry czas na zakup nieruchomości. Końcówka roku sprzyja zakupom. Utrzymujące się względnie niskie ceny (szczególnie gdy porówna się jej z cenami nieruchomości sprzed dwóch lat) oraz niski (do końca roku) VAT na nowe mieszkania to główne czynniki zachęcające do zakupu nieruchomości.

Dobrze funkcjonujące biuro nieruchomości, które posiada atrakcyjną ofertę domów i mieszkań powinno w tym przedświątecznym okresie mieć całkiem sporo pracy przy obsłudze realizowanych transakcji kupna sprzedaży. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się domy oraz mieszkania w nowym budownictwie.

Wyraźna jest również wzmożona aktywność firm deweloperskich na terenie Poznania. Ilość rozpoczętych inwestycji związanych z nowymi mieszkaniami oraz domami powoduje, że wkrótce na rynku nieruchomości pojawić powinny się nowe, ciekawe oferty.

Rynek nieruchomości w Poznaniu, jak przewidują jednak specjaliści czekają zmiany, w efekcie których ceny nowych domów i mieszkań będą rosły.

Specjalną ofertę nieruchomości bez prowizji proponują swoim klientom pośrednicy w Poznaniu. W ofercie tej kupujący nieruchomość zwolniony jest z konieczności płacenia 3% prowizji. W efekcie koszt zakupu nieruchomości jest niższy co pozytywnie przekłada się na aktywność strony popytowej.

Ilość dostępnych mieszkań, domów i apartamentów od pewnego czasu utrzymuje się na określonym poziomie, a ilość zawieranych w biurach nieruchomości transakcji kupna – sprzedaży nie zmienia się. Obniżenie prowizji od nieruchomości ma na celu podniesienie ilości kupowanych domów i mieszkań oraz polepszenie atrakcyjności rynku nieruchomości dla strony popytowej.

Biuro nieruchomości, dzięki tak skonstruowanej ofercie ma możliwość zwiększenia zainteresowania rynkiem wtórnym, a więc tym na którym mieszkania i domy są sprzedawane. Mieszkania w ofercie bez prowizji sprzedają się znacznie szybciej, a klienci chętniej biorą je pod uwagę przy wyrażaniu chęci zakupu nieruchomości z rynku wtórnego. Tak więc jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości szukaj oferty z biura pośrednictwa bez prowizji.

listwy przypodłogowe creativa

Kupno domu